شیخ خر

واژه ی حماقت معلوم نیست دقیقا از چه زمانی وارد ادبیات بشر شده، قدر مسلم از زمانی که منافع و پشت اون، تولید بحران و حواس پرتی برای سرگرم کردن توده ها نوشته و پدید اومده واژه ی حماقت هم بوده!

 تحمیق شیرینه، مثل قند! میخواد تولد یک عزیز باشه و یا شروع یک سال جدید! سبد باشه یا دوربین و کتاب جدید! این همه تبریک گفتیم و مبارک نشد چرا که این ماییم که باید مبارک باشیم که نیستیم. اندر خم کوچه ها گیریم! چه زاهد و خداپرست و چه خراباتی و کفتر بازها! مبارک بودن یک روز بدون شک اون لحظه س که پرده ها نباشن و مهربونی و صداقت و پاسداشت حریم ها و اشتراکات در اولویت باشه و شایستگان بر افق صدر باشن. به جای تبریک های ابلهانه ی تکراری، اسب و خر و میمون و ... این جک و جونورها رو بسپاریم به قافله ی شیخ خر این مملکت، شیخ حسن که ما رو دچارش کرده و خودش خر مراد رو فعلا سواره و ارضا هم نمیشه.

 

/ 1 نظر / 12 بازدید
توبنویس

با سلام و احترام از شما دوست گرامی و فعال در فضای مجازی دعوت بعمل می آید تا در شبکه اشتراک لینک توبنویس عضو شوید و مطالب خوبتان را جهت بهره برداری سایرین در این شبکه قرار دهید. بی صبرانه منتظر عضویت و ارسال مطالب زیبای شما هستیم. دوستان شما در شبکه اشتراک لینک توبنویس Tobenvis.com